Header Adresa

Průvodce přípravou na jednotnou přijímací zkoušku


Centrum připravilo pro uchazeče připravující se na přijímací zkoušky průvodce, ve kterém naleznou přehled nejdůležitějších informací o didaktických testech jednotné přijímací zkoušky, které je dobré znát ještě před jejich konáním. 

Průvodce přináší jak souhrn základních organizačních pravidel (místo konání, harmonogram, povolené pomůcky) a užitečných doporučení pro konání didaktických testů, tak i odkazy na testy z předchozích let a průvodce jejich řešením. Uchazeči v průvodci naleznou také stručný návod, jak správně vyplnit záznamový arch, přehled typických úloh a několik videí, která názorně ukazují způsob jejich hodnocení. 

Řádné termíny jednotné přijímací zkoušky pro čtyřleté obory vzdělání a obory nástavbového studia se budou konat 12. a 13. dubna 2022. Jednotná přijímací zkouška pro šestiletá a víceletá gymnázia se uskuteční 19. a 20. dubna 2022. Ředitelé škol obdrží výsledky zkoušek konaných v řádném termínu 28. dubna 2022. 

Náhradní termíny zkoušky pro uchazeče, kteří se omluví z konání v řádném termínu, proběhnou 10. a 11. května 2022. Výsledky z náhradních termínů budou předány ředitelům škol 18. května 2022.

Datum přidání: 2022-03-14

stahuj

Copyright © 2024, aTre v.o.s. Všechna práva vyhrazena.