Header Adresa

MŠMT záhajilo kroky k distribuci testů do škol


Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyzvalo prostřednictvím datových schránek ředitele mateřských, základních, středních a vyšších odborných škol, konzervatoří a středisek praktického vyučování, aby do 1. dubna 2021 uvedli do centrálního systému údaje týkající se distribuce antigenních testů na covid-19, a to zejména s ohledem na jejich požadovaný počet pro potřeby příslušné školy či školského zařízení. Důvodem je zajištění včasné distribuce testů v souvislosti s Ministerstvem zdravotnictví avizovaným termínem otevření škol od 12. dubna. 

Začíná soutěž samostatných odborných prací učňů pro školní rok 2020/2021 

Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání (CZVV) vyhlašuje ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR desátý ročník soutěže samostatných odborných prací (SOP). Školy mohou do soutěže přihlásit 1–2 vynikající práce svých žáků z každého učebního oboru, jehož jednotné zadání obsahuje SOP. S ohledem na prodloužení období pro konání závěrečné zkoušky je možné SOP zaslat CZVV nejpozději do 31. srpna 2021. 

Mimořádné opatření – vyšetření na přítomnost SARS CoV-2 zaměstnanců škol a školských zařízení s nezbytnou péčí o děti od 2 do 10 let

Datum přidání: 2021-03-29

stahuj

Copyright © 2024, aTre v.o.s. Všechna práva vyhrazena.